Kontakt våre ansatte i Ticon

Ticon Eiendom AS
Bror E. Sørensen

Bror E. Sørensen

Teknisk sjef

bror.sorensen@ticon.no +47 91 10 38 25
Gunnar Eggesbø

Gunnar Eggesbø

Driftsleder

gunnar.eggesbo@ticon.no +47 48 06 63 53
Morten Kaspersen

Morten Kaspersen

Driftstekniker

morten.kaspersen@ticon.no +47 94 14 68 80
Mariann Thorshaug

Mariann Thorshaug

Eiendomsforvalter

mariann.thorshaug@ticon.no +47 40 22 53 80
Asgeir K. Svendsen

Asgeir K. Svendsen

Direktør – næringseiendom

asgeir.svendsen@ticon.no +47 90 52 62 67
Trude M. Dalegården

Trude M. Dalegården

Eiendomskoordinator

trude.dalegarden@ticon.no +47 99 72 68 95
Helén Norheim

Helén Norheim

Prosjektleder

helen.norheim@ticon.no +47 41 04 06 38
Vegard Foseid

Vegard Foseid

Prosjektleder

vegard.foseid@ticon.no +47 95 19 01 56
Helge Carlsen

Helge Carlsen

Utviklingsdirektør

helge.carlsen@ticon.no +47 90 60 58 60
Finn Hodt

Finn Hodt

Økonomidirektør

finn.hodt@ticon.no +47 91 12 91 10
Jon Kristian Lunke

Jon Kristian Lunke

Administrerende direktør

jon.kristian.lunke@ticon.no +47 90 08 88 12
Christian Falck-Pedersen

Christian Falck-Pedersen

Styreleder

christian.falck-pedersen@ticon.no +47 92 89 15 40

Om Ticon Eiendom AS

Vi utvikler og forvalter eiendom 

Selskapet har betydelig aktivitet også utenfor Drammensdistriktet. Eiendommene vil utvikles i tråd med Ticon Eiendoms solide ambisjoner i forhold til miljø. I tillegg til å være Miljøfyrtårnsertifisert, har Ticon Eiendom sluttet seg til «Eiendomssektorens veikart mot 2050» samt Grønn Byggallianse/Norsk Eiendom.

 

Les mer om ticon